21.02.2012 16:08
Formula 1
Mercedes predstavio novi bolid
Mercedes je predstavio u utorak na stazi Montmelo, blizu Barcelone, svoj novi bolid W03 s kojim će Michael Schumacher i Nico Rosberg pokušati približiti se 2012. trima vodećim momčadima Red Bullu, McLarenu i Ferrariju.
Piše: N24
Tagovi: MERCEDES, FORMULA 1, BOLID WO3
"To je bolid kojim se ponosim i u koji vjerujem", kazao je Brawn.
Michael Schumaer, sedmerostruki svjetski prvak u Formuli, testirao je novi bolid.
"U svojoj sam karijeri imao dosta predstavljanja novih bolida, ali to je uvijek poseban trenutak. Od prvog okreta kotača osjećaj u W03 je bio dobar i ja sam se dobro osjećao za volanom", kazao je Schumacher nakon testiranja bolida.
Nova sezona Formule 1 starta u Melbourneu 18. marta.
Tagovi: MERCEDES, FORMULA 1, BOLID WO3
Više o temi
Komentari na članak
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala n24.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. n24.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara n24.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Objavljeni komentari
Najnovije | Ostali sportovi














