19.02.2012 10:26
Eurosong 2012
Nina Badrić pjeva "Nebo" za Hrvatsku
Nina Badrić, predstavnica Hrvatske na ovogodišnjem Eurosongu na Dori je u direktnom prenosu na HRT-u premijerno izvela svoju pjesmu „Nebo“, s kojom će u maju nastupiti u Bakuu, glavnom gradu Azerbajdžana.
Piše: N24
Tagovi: NINA BADRIĆ, BAKU, EUROSONG 2012, HRT
U jednosatnom showu programu nastupili su brojni izvođači, plesači i predstavnici susjednih zemalja na Eurosongu, među kojima su bili Maya Sar iz BiH, Kaliopi iz Makedonije, Nina Radojčić, prošlogodišnja predstavnica Srbije. Priredbu je upotpunila i Emilija Kokić, jedina hrvatska pobjednica na Eurosongu.
Nina u svojim prvim reakcijama nije krila oduševljenje.
"Presretna sam što je sve ispalo sjajno, a najviše me vesele prve reakcije publike u studiju na moju pjesmu, rekla je Nina Badrić neposredno nakon Dore.
Tagovi: NINA BADRIĆ, BAKU, EUROSONG 2012, HRT
Više o temi
Komentari na članak
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala n24.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. n24.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara n24.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Objavljeni komentari
Najnovije | Muzika







