13.02.2012 14:01

Zbog loših rezultata

Wolverhampton otpustio trenera


Rukovodstvo engleskog nogometnog kluba Wolverhampton Wanderersa otpustilo je trenera Micka McCarthyja zbog slabih rezultata.
Piše: N24
Veličina teksta: A A A

Toj odluci prethodio je nedjeljni poraz protiv lokalnog rivala West Bromwich Albiona s 1:5. Trenersku poziciju privremeno će popuniti McCarthyjev pomoćnik Terry Connor, prenose mediji.

Wolverhampton je u posljednja 22 susreta engleske Premier lige osvojio samo 14 bodova i nalazi se na 18. mestu 20-člane tabele. Iza njega su Bolton i Wigan.




Tagovi: WOLVERHAMPTON, MICK MCCARTHY

Komentari na članak
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala n24.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. n24.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara n24.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Da bi objavili komentar morate biti prijavljeni! Da bi ste se prijavi kliknite OVDJE a ako se niste još registrovali isto možete uraditi klikom OVDJE.
Objavljeni komentari