15.01.2012 20:12

EP 2012

Srbija startala pobjedom nad Poljskom


Rukometaši Srbije pobijedili su selekciju Poljske sa 22:18 u prvom meču Grupe A Evropskog prvenstva koje se igra u Srbiji.
Piše: N24
Veličina teksta: A A A

Reprezentativci Srbije savladali su Poljsku efikasnom igrom u napadu i čvrstom odbranom na startu meča stvorili prednost koju su tokom utakmice povećali i sačuvali.

Uz dobre odbrane rukometaši Srbije dobro su se snalazili i u situacijama sa igračem manje kada su Marko Vujin, Nikola Vukčević i Momir Ilić uspijevali da pogode mrežu Poljaka.

Najefikasniji u timu Srbije bili su Marko Vujin i Ivan Nikčević sa po šest golova.

Kod Poljaka najefikasniji je bio Karol Bijelecki sa četiri gola.




Tagovi: RUKOMET, SRBIJA, POLJSKA

Komentari na članak
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala n24.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. n24.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara n24.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Da bi objavili komentar morate biti prijavljeni! Da bi ste se prijavi kliknite OVDJE a ako se niste još registrovali isto možete uraditi klikom OVDJE.
Objavljeni komentari